Sprawdź promocje!tel.: +48 518 202 170

1. Żak/Bębenek 70cm

250,00 zł
W magazynie
SKU
zak-bebenek

SIECI RYBACKIE PRZEZ SMS

Średnica obręczy 70 cm
Oko 30mm, 25mm lub 20mm
Długość żaka 1,5m (+-)
Obręcze z drutu stalowego fi 5, powlekane wężem PCV
Kolor sieci zielony, czarny (w zależności od dostawy)
Listewek brak w zestawie

Żak/Bębenek wyposażony w dwa gardła (serca) jest bardzo skuteczny na kanałach, rowach, wąskich rzeczkach, pozwala rybom wpływać z dwóch stron.
Bardzo skuteczny również na stawach i jeziorach.
Po umieszczeniu wewnątrz przynęty zwiększa swoją skuteczność kilkakrotnie.
 

Kup teraz zapłać za 30 dniKup na raty 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

 

Pułapkowe narzędzie połowowe składające się z jednokomorowej sieciowej klatki łownej z dwoma gardłami rozpiętymi zwykle na pięciu obręczach. Z dwóch stron komory doszyta jest wąska koronka. Pierwsze obręcze określają średnice i wielkość żaka. Żaki naciągnięte przy pomocy dwóch listewek i ustawione w wodzie są bardzo skutecznym narzędziem połowowym. Niekiedy wewnątrz żaka umieszcza się przynętę co zwiększa jego skuteczność. Żaki/Bębenki stosuje się do połowów rożnych ryb zasiedlających płytki litoral (węgorz,lin,szczupak) ustawiając je na naturalnych lub wyciętych w roślinności ścieżkach migracyjnych. Rozpięte na dwóch listewkach są łatwym i szybkim sposobem na złowienie ryb bez używania łodzi. Bardzo dobrze skuteczny również na rzekach, kanałach, rowach.
Obręcze w naszych żakach wykonane są z drutu stalowego, powlekane wężem PCV. Obręcze takie nie ulegają deformacjom, korozji i przecieraniu się tkaniny sieciowej co zwiększa trwałość narzędzi połowowych.

Więcej informacji
Jednostka miary / szt
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:1. Żak/Bębenek 70cm
Marwis sieci rybackie 2009-2024 wszystkie prawa zastrzeżone. Całkowite lub częściowe powielanie i kopiowanie zabronione. Ceny i stan magazynowy ulegają zmianie bez powiadomienia. Ceny hurtowe obowiązują tylko przy zakupach przez Internet. W przypadku rozbieżności oferty z podanymi cenami na stronie, ceny obowiązują podane w koszyku.