Sprawdź promocje!tel.: +48 518 202 170

 

SIECI RYBACKIE

 

Serdecznie zapraszamy do składania zamówienia drogą telefoniczną SMS.

Jeżeli złożenie zamówienia przez sklep internetowy stanowi dla Ciebie problem, bądź nie masz na to za bardzo czasu, wystarczy wysłać nam wiadomość SMS na nr 518 202 170 z informacjami poniżej:

      • nazwa produktu, ilość sztuk - np: 49. Wonton - 4 szt., np: 6. Pływaki - 100szt, np: Korklina 2,5 - 300m.
      • gdy interesuje Cię inny produkt niż na stronie, podaj odpowiednie informację i ilość sztuk - np. żak 50cm z dwoma skrzydłami po 5m każde, oko 15mm - 8szt, np: Niewód oko 22mm, wysokośc 2m, długośc 35m - 4szt.
      • adres dostawy wraz z imieniem i nazwiskiem - możesz także podać numer telefonu, na którego kurier automatycznie będzie przesyłał status paczki.

Jeżeli prześlesz nam wiadomość do godziny 12:00 (dnia rboczego), tego samego dnia otrzymasz od nas wiadomość zwrotną, w której znajdziesz podliczenie oraz dane do przelewu - produkcja sieci rozpoczyna się po otrzymaniu wpłaty na nasze konto.

Realizacja zamówienia trwa od 2 do 14 dni roboczych od otrzymania wpłaty, w zależności od wielkości, ilości i  rodazju zamówienia, po wysłaniu Twojego zamówienia, otrzymasz od nas informacje z numerem paczki do śledzenia.

Więc teraz zostało tylko wybrać odpowiedni produkt :)

 

 

Marwis sieci rybackie 2009-2024 wszystkie prawa zastrzeżone. Całkowite lub częściowe powielanie i kopiowanie zabronione. Ceny i stan magazynowy ulegają zmianie bez powiadomienia. Ceny hurtowe obowiązują tylko przy zakupach przez Internet. W przypadku rozbieżności oferty z podanymi cenami na stronie, ceny obowiązują podane w koszyku.