Sprawdź promocje!tel.: +48 518 202 170

Łódka podlodowa/letnia

Special Price 390,00 zł Cena wcześniej: 427,00 zł
W magazynie
SKU
Lodka

SIECI RYBACKIE SMS

Łódź do rozstawiania sieci rybackich zimą i latem.
Łódka pozwala rozstawić sieć zimą i latem bez bez wypływania na wodę.
Łódka pozwala na przeciągnięcie liny pod lodem w okresie zimowym, lub przeciągnięciu liny na drugi brzeg w okresie letnim.
Łódka pozwala przeciągnąć linę 150m, wszystko zależy od grubości liny.
Zasilanie baterie R20 - 8 sztuk.
Łódkę można stosować w dzień i w nocy, zamontowana w niej jest silna dioda sygnalizacyjna.

Łódka podlodowa do roztawiania sieci rybackich zimą i latem.

Łódka podlodowa do rozstawiania sieci zimą pod lodem i w okresie letnim. Łódka podlodowa i zarazem letnia którą oferujemy pozwala rozstawić sieć w dosłownie w kilka minut pod lodem, i zarazem w okresie letnim. Dzięki temu urządzeniu możemy rozstawiać sieci zimą i latem bez konieczności moczenia się, czy wypływania na wodę. Łódź podlodowa pozwala szybko i sprawnie rozstawić sieci pod lodem takie jak wontony, drygawice, niewody i inne sieci które stosujemy w rybactwie. Nie musisz kuć wielu dziur w lodzie, żeby przeciągnąć liny i rozstawić sieć. Wystarczy wyciąć w lodzie jedną dziurę, do której wkładamy łódź podlodową z przywiązanym do niej długim sznurkiem odpowiadającym długości sieci. Rybak pociągając za sznurek uruchamia łódź, wówczas łódź przesuwa się pod lodem na potrzebną odległość, nawet 150m w zależności od grubości linki. Kiedy łódź jest już przeciągnięta na odpowiednią odległość, rybak znowu pociąga za linkę i wyłącza łódź. Wtedy wykuwa drugi przerębel i wyciąga łódkę z rozciągniętym sznurkiem. Po tej czynności przywiązujemy sieć za górną linkę ( nadborę) i przeciągamy ją pod lodem, tą czynność możemy wykonać sami lub z kolegą. Łodzią tą możemy łowić podczas ostrych zim, nawet gdy lód jest metrowej grubości, a śnieg nie pozwala chodzić. Zastanawiasz się jak? Łódka podczas przesuwania się pod lodem skrobie ząbkami o taflę lodu wydając specyficzny dźwięk. Nawet podczas połowów nocnych nie ma problemu z jej znalezieniem, ponieważ w łódź zamontowana jest dioda dająca silne światło. Do połowów letnich w komplecie znajdują się łopatki które pozwalają również rozstawić sieci w okresie letnim. Łódź dzięki swojej wyporności unosi się na wodzie, a obracające się łopatki przesuwają ją po lustrze wody na drugi brzeg. Po przeciągnięciu sznurka przywiązujemy sieć i przeciągamy ją w linii prostej na drugi brzeg.

Więcej informacji
Jednostka miary / szt
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Łódka podlodowa/letnia
Marwis sieci rybackie 2009-2024 wszystkie prawa zastrzeżone. Całkowite lub częściowe powielanie i kopiowanie zabronione. Ceny i stan magazynowy ulegają zmianie bez powiadomienia. Ceny hurtowe obowiązują tylko przy zakupach przez Internet. W przypadku rozbieżności oferty z podanymi cenami na stronie, ceny obowiązują podane w koszyku.