Sprawdź promocje!tel.: +48 518 202 170

17. Wonton poliamidowy

280,00 zł
W magazynie
SKU
17.wonton-poliamidowy

Krótki opis

Materiał poliamid, przędza rybacka
Grubość nici 210/3

Oko 70mm
Wysokość 1,6m
Długość 32m

Uzbrojenie górne Korklina.
Uzbrojenie dolne Ołowianka.

Linki pionowe wyznaczające początek i wysokość sieci.
Doskonała sieć do połowu 
szczupaków, leszczy, karpi, tołpyg, amurów i innych ryb.
Czytaj niżej.

Zobacz wszystkie wontony poliamidowe.

Kup teraz zapłać za 30 dniKup na raty 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

sieci rybackie drygawice

Wontony poliamidowe w różnych rejonach Polski nazywane stylonowe, z przędzy rybackiej, czy z kordu. Wontony te są bardzo skuteczne i cechują się dużą łownością, ze względu na zastosowanie tkaniny poliamidowej. Tkanina ta jest mięka i lekko rozciągliwa, co powoduje że ryba która wpadnie w sieć, lekko rozciąga oczko podczas szarpania, a zarazem zaciska się unieruchamiając rybę.
Wontony poliamidowe są bardzo skuteczne na ryby drapieżne np. szczupaki, sandacze, okonie, bolenie. Ryba drapieżna, która wpadnie w sieć świetnie zaplątuje się ciałem, ale i również zębami podczas ataku na drobnicę podczas żerowania.
Sieci te są też bardzo skuteczne na rybę białą np. leszcza, lina, karpia które nie pozwalają się wyśliznąć rybie podczas szarpania, miękość i rozciągliwość tkaniny świetnie się do tego przyczynia. Inaczej jest w przypadku wontonów żyłkowych, gdzie ryby takie jak lin, karp, leszcz często się wyślizgują.

Więcej informacji
Jednostka miary / szt
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:17. Wonton poliamidowy
Marwis sieci rybackie 2009-2024 wszystkie prawa zastrzeżone. Całkowite lub częściowe powielanie i kopiowanie zabronione. Ceny i stan magazynowy ulegają zmianie bez powiadomienia. Ceny hurtowe obowiązują tylko przy zakupach przez Internet. W przypadku rozbieżności oferty z podanymi cenami na stronie, ceny obowiązują podane w koszyku.