Sprawdź promocje!tel.: +48 518 202 170

1. Mieroża jeden kosz 60cm lub 80cm

Special Price 300,00 zł Cena wcześniej: 350,00 zł
W magazynie
SKU
1. mieroza

Sieci rybackie mieroże

Wysokość pierwszejobręczy 60cm lub 80cm
Oko: 20mm
Długość kosza 3m (+-)
Pierwsza obręcz zdrutu nierdzewnego fi 7mm.<
Pozostałe obręcze z drutu stalowego powlekane wężem PCV.
Kolor sieci zielony, czarny (w zależności od dostawy).


Płaska obręcz ułatwia szybkie i łatwe postawienie oraz świetnie przylega do dna.

Mieroża jest wyposażony w dwa gardła (serca) pierwsze szerokie, drugie wąskie które nie pozwala wycofać się rybom z kosza.
Mieroża jest bardzo skuteczna na stawach, jeziorach, kanałach, rowach, wąskich rzekach.
Po umieszczeniu wewnątrz przynęty zwiększa swoją skuteczność kilkakrotnie.
 

Kup teraz zapłać za 30 dniKup na raty 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Mieroża narzędzie połowowe podobne do żaka, które zamiast krótkiej koronki ma dużą przybudówkę z tkaniny sieciowej, przybudówka ta jest rozpięta na pierwszej obręczy z płaskim dnem. Wlot do takiej pułapki jest większy i lepiej przylega do dna niż w przypadku żaka. Dzięki takiej budowie mieroże można łatwiej ustawić we właściwej pozycji i na głębszej wodzie, nie przeszkadza też mętna woda. Mieroże są pojedyncze lub ze skrzydłami montowane w zestawy kilku koszy, połączonych skrzydłami. Mieroże są również bardziej popularne od żaków ze względu na łatwość ich postawienia. Można je ustawiać na dnie na głębokości kilkunastu metrów przy pomocy obciążenia zamocowanego przy końcach pierwszego pałąka. Są bardzo skuteczne w połowach sandaczy, linów, leszczy i oczywiście węgorzy, doskonałe są również podczas połowów szczupaków, a szczególnie odmiany głębinowej.

Więcej informacji
Jednostka miary / szt
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:1. Mieroża jeden kosz 60cm lub 80cm
Marwis sieci rybackie 2009-2024 wszystkie prawa zastrzeżone. Całkowite lub częściowe powielanie i kopiowanie zabronione. Ceny i stan magazynowy ulegają zmianie bez powiadomienia. Ceny hurtowe obowiązują tylko przy zakupach przez Internet. W przypadku rozbieżności oferty z podanymi cenami na stronie, ceny obowiązują podane w koszyku.