Drygawica żyłkowa 1,80 m

Krótki opis

Drygawica wykonana wcałości z żyłki
Krata 180 mm (żyłka)
Oczko (jadro żyłka) 35 mm lub 50 mm
Wysokość sieci 1,80 m
Długość 30 m lub 60 m
Uzbrojenie górne - pływaki
Uzbrojenie dolne - ołowianka nr. 4.0
Kolor zielony
Doskonała do połowu szczupaków, linów, karpi, leszczy i innych ryb.

Kup teraz zapłać za 30 dniKup na raty 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

sieci rybackie drygawice

-5% rabatu z kodem XMAS
28,00 zł 28,00 zł / mb
W magazynie
SKU
Drygawica żyłkowa1,80 m-1

Drgawica wykonana w całości z żyłki jest przez wielu Rybaków i Łowców uważana za najbardziej skuteczną i łowną sieć ze wszystkich dostępnych sieci na rynku.

Stawiając tą sieć w jeziorze lub stawie tworzy dosłownie ARMAGEDON, ryby na potęgę wpadają w sieć, z chęcią i zadowoleniem w oczka sieci, nie zwracając uwagi na zagrożenie. Po połowie taką siecią w jeziorze lub stawie pozostaje tylko PUSTYNIA.
Powodem takich skutków jest zastosowanie tkanin żyłkowych, kraty oraz jadra co powoduje że sieć jest niewidoczna w wodzie, a ryby z łatwością wpadają w sieć.

Kolor sieci przeważnie jest zielony, co po wstawieniu w wode przypomina plątaninę roślinności gdzie często ryby lubią sie ukrywać, jest to kolejny plus w połowach tą siecią.

Dobrym rozwiązaniem jest też kontrast kolorów żyłek np. krata zielona, a jadro fiolet lub niebieski, przy takim zastosowaniu tkanin jadro z żyłki o innym kolorze jest niewidoczne dla ryb, a krata o dużym oczku wzmaga tylko ciekawość ryb i skuteczność sieci.

Ryba skupiając uwagę tylko na kracie nie zauważa jadra i przepływa śmiało przez kratę natrafiając na luźno obsadzone niewidoczne jadro żyłkowe, co potęguje skuteczność sieci.

Więcej informacji
Jednostka miary / mb
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Drygawica żyłkowa 1,80 m