Sprawdź promocje!tel.: +48 518 202 170

Drygawica żyłkowa 1,80 m

28,00 zł
W magazynie
SKU
Drygawica żyłkowa1,80 m-1

SIECI RYBACKIE SMS

Drygawica wykonana w całości z żyłki
Krata 180 mm (żyłka 0,70mm)
Oczko (jadro żyłka) 35 mm, 40mm, 50mm, 60mm, 70mm, 80mm

Wysokość sieci 1,80 m

Długość 30 m lub 60 m

Uzbrojenie górne - pływaki

Uzbrojenie dolne - ołowianka nr. 4.0

Kolor zielony

Doskonała do połowu szczupaków, linów, karpi, leszczy i innych ryb.

Kup teraz zapłać za 30 dniKup na raty 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

sieci rybackie drygawice

Drgawica wykonana w całości z żyłki jest przez wielu Rybaków i Łowców uważana za najbardziej skuteczną i łowną sieć ze wszystkich dostępnych sieci na rynku.

Stawiając tą sieć w jeziorze lub stawie tworzy dosłownie ARMAGEDON, ryby na potęgę wpadają w sieć, z chęcią i zadowoleniem w oczka sieci, nie zwracając uwagi na zagrożenie. Po połowie taką siecią w jeziorze lub stawie pozostaje tylko PUSTYNIA.
Powodem takich skutków jest zastosowanie tkanin żyłkowych, kraty oraz jadra co powoduje że sieć jest niewidoczna w wodzie, a ryby z łatwością wpadają w sieć.

Kolor sieci przeważnie jest zielony, co po wstawieniu w wode przypomina plątaninę roślinności gdzie często ryby lubią sie ukrywać, jest to kolejny plus w połowach tą siecią.

Dobrym rozwiązaniem jest też kontrast kolorów żyłek np. krata zielona, a jadro fiolet lub niebieski, przy takim zastosowaniu tkanin jadro z żyłki o innym kolorze jest niewidoczne dla ryb, a krata o dużym oczku wzmaga tylko ciekawość ryb i skuteczność sieci.

Ryba skupiając uwagę tylko na kracie nie zauważa jadra i przepływa śmiało przez kratę natrafiając na luźno obsadzone niewidoczne jadro żyłkowe, co potęguje skuteczność sieci.

Więcej informacji
Jednostka miary / mb
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Drygawica żyłkowa 1,80 m
Marwis sieci rybackie 2009-2024 wszystkie prawa zastrzeżone. Całkowite lub częściowe powielanie i kopiowanie zabronione. Ceny i stan magazynowy ulegają zmianie bez powiadomienia. Ceny hurtowe obowiązują tylko przy zakupach przez Internet. W przypadku rozbieżności oferty z podanymi cenami na stronie, ceny obowiązują podane w koszyku.